Jdi na obsah Jdi na menu
 


EPILOG

28. 4. 2014
Písnička k epilogu :
http://www.youtube.com/watch?v=p3xA4xkQGEs&feature=youtu.be


" Budeš mi tak moc chybět . Nemůžu uvěřit tomu , že mě opouštíš . "
Erin se svalila vedle mě na pohovku Hellerovcov . Lucasovapromocionálnapárty bolabarbeque na zadním dvoře a my jsme utekli z toho tepla se trošku zchladit na dobu několika vzácných klimatizovaných minut.
Opřela jsem si hlavu na její opálené rameno . " Proč nejdeš se mnou ? "
Zasmála se a opřela si svou hlavu na vrch té mé .
" To je stejně hloupý nápad, jako že bys tu měla zůstat . Musíš jít uskutečnit své skvělé plány a já musím zůstat tady a uskutečnit zas ty své. To však neznamená , že to není na hovno . "
Po podzimu mě přijali na tři hudební konzervatoře .
Žádný z těch pocitů nebyl skutečný , dokud jsem po konkurzu , zabodovala v Oberline - moje nejlepší volba - a e - mail který jsem dostala před několika týdny , mi oznámil, že jsem přijata .
" Ano , snad že musíš zůstat tady a také udržovat své oči na Chaz . "
Erinina odpor na Chazovo úsilí obrátit rozchod , aby se k sobě vrátili zpět , skončil na Den sv. Valentýna, když se objevil s rezervací v "jejich" B & B ( Postel a snídaně), pak jí dával květiny každý den po dobu dvou týdnů , proměnil tak naši pokoj na skleník .
S Erinina pomocí Chaz zvládl blížící se soudní proces znásilnění ze kterého byl obviněn jeho bývalý nejlepší přítel -as tím související pověry a narážky .
Bučková nedávné předběžné řízení soudního procesu , které již počítalo s obviněním z útoku byla úleva pro nás všechny, ačkoli by si nezasloužil jen polovinu svého dvouletého trestu .
Přes otevřené francouzské dveře , sledovali jsme našich frajery , jak si povídali na zadním dvoře .
Nikdy nebyly nejlepší přátelé, ale vycházeli spolu dobře , i když byly takový rozdílný.

Lucas si boltaký jistý, když mě povzbuzoval , abych požádala o přemístění do hudebního programu , že my dva budeme v pořádku .
Byl si tím tak jistý a já mu věřila , ale to neznamenalo, že jsem chtěla dvouletý vztah na dálku.

Toto vážné akademické rozhodnutí by záleželo na základě jeho plánů , nechtěl však akceptovat, že bych zůstala, a neřekl mi ani kde si podal žádost a ani kde dělal pohovory.
" Nebudu tě žádat , aby ses vzdala pro něco, co budeš chtít lenkvôli mně , Jacqueline . "
" Ale já chci . " Zamumlala jsem , i když jsem věděla, že má pravdu ; neměla jsem žádnou logickou obranu.
V některých ohledech byl synem svého otce .
RayMaxfield se stal jedním z mých nejoblíbenějších lidí. Lucas mě přes jarní prázdniny vzal domů, a nikdy jsem ho neviděla nervóznějšího . Z nějakého důvodu , já a jeho otec jsme si rozuměli . Mohla jsem v něm vidět osobnost Lucase jako doučovateľa - jeho suchý smysl pro humor a inteligence .

Noc předtím než jsme odešli, Ray se hrabal v podkroví domu na pláži a snesl trojici zarámovaných maleb malého chlapce, který se hrál na břehu moře .
Rosemary v rohu podepsala všechny malby svého jediného dítěte - RosemaryLucasMaxfield .
Zavěsili jsme je v Lucasové ložnici nad stůl .
Ještě podivnější bylo, že Ray seděl venku s Charlesem a Cindy .
Vzal si přestávku od své rybářské lodi kvůli promoci svého syna - jeho první od chvíle kdy opustil Alexandrii.


****


" V pátek jsem přijal práci . "
A bylo to tu . Pak jak se ucházel o několik pracovních míst v průběhu jeho posledního semestru , Lucas měl několik pohovorů a také pár pohovorů druhého kola .
Před týdnem, jsem zaslechla Charlese jak řekl Cindy , že dostal docela slušnou nabídku z inženýrské firmy ve městě . Čekala jsem až mi to řekne .

Když v srpnu odejdu do Oberlin , budeme 1200 mil od sebe .
" Oh ? " Vyhýbala jsem se tomu , abych se na něj podívala , bála jsem se, že bych se rozplakala .
Cindy nás poslala abychom jídlem které zůstalo vyplnili jeho ledničku , neměla jsem žádné další připomínky a on se opíral o kuchyňskou linku a díval se na mě .
Nakonec , vše bylo uloženo na místě a já jsem už dál nemohla odkládat nevyhnutelné.
Při pohledu na mou tvář , mě chytil za ruku. " Pojď sem . "
Jak mě vedl k pohovce , zamrkala jsem abych zahnala slzy a dala jsem sama sobě přísnou přednášku , která se většinou skládala z přestaň plakat, přestaň plakat, přestaň plakat .

Opřel se do rohu a přitáhl si mě do náruče. Polovičně jsem poslouchala jako přednášel technické aspekty práce , velikost firmy , impozantní plat a datum kdy má začít - druhý týden v červenci .
Většinu jsem přemýšlela nad tím, jak často budu mít čas přiletět domů.
Volné víkendy u studenta hudby byly téměř neslýchané .
Povinné koncerty a vystoupení které jsme měli uskutečnit , nebo se jich zúčastnit byly neustále.

" Takže mou jedinou otázkou je - chci bydlet v Oberline a dojíždět do Clevelandu nebo bydlet blízko Clevelandu a docházet k tobě . "
Opřel si hlavu o svou ohnutou ruku, díval se na mě, čekal .
Zamrkala jsem . "Co ? "
Nevinně se usmál . " Oh- neřekl jsem ti tu část ? Firma se nachází v Clevelandu . "
" Cleveland , Ohio ? Ty jsi přijal práci v Clevelandu , Ohio ? "
Cleveland byl něco jen přes půl hodinu jízdy od vysoké školy .
" Ano . "
Mé oči se naplnily slzami . " Ale proč ? "
Zvedl obočí, snesl svou volnou ruku dolů a dal mi moje vlasy za ucho .
" Slyšela jsi kvůli platu , že ? A také, abych byl blízko tebe . "
Stírá prstem slzu z mého líce , dodal. "Především abych byl blízko tebe . "
Uvažovala jsem co všechno jsem se naučila od toho, že jsem následovala Kennedyho , bylo to všechno co Lucas přísahal, že nikdy o do mě žádat nebude.
" Ale všechny ty věci které si říkal, abych se nevzdávala toho co chci být , jen proto abych byla s tebou - neplatí také na tebe ? "
Vzal mou tvář do svých dlaní a díval mi do očí, povzdechl si . " Za prvé, je to skvělá práce a jsem z ní nadšený . " Když mě zatáhl blíž a políbil mě, naklonila jsem se k jeho hrudi, jednou rukou jsem mu sklouzla pod tričko . Zapomněla jsem , že nedokončil své vysvětlení když zašeptal do mých úst , " Za druhé, jsem ambiciózní , proto mohu uspět téměř všude . "
Vstal , dále mě líbal , jak mě nesl do svého pokoje . Když mě nechal sklouznout z jeho náruče na podlahu, strhla jsem si pryč své tílko, přesmykla jsem se do středu postele a sledovala jsem ho jak si vytáhl své tričko přes hlavu . Mohla bych ho opakovaně sledovat dělat to i celý den ... pokud bych nevěděla co přijde dál.

Pomalu se připlazil na nohou na postel, pomalu si na mě lehl , táhl obě mé ruce nad mou hlavu, jemně, tak jak to udělal poprvé, když mě kreslil .
S jednou rukou zkřížil a zajistil moje zápěstí .
Už mě naučil všechny možné způsoby jak uniknout z tohoto držení , ale nebyl tam žádný důvod , abych se z něj chtěla dostat pryč .
Byl v zpomalené náladě - jedné z mých oblíbených , ačkoli mě to přivádělo k šílenství , předtím než jsme skončili . Žula jsem okraj své rty v očekávání.

Podíval se na mě dolů a já jsem zkoumala jeho nádherné oči zblízka , bylo to něco, co mě nikdy neomrzí dělat.
" To co nemůžu dělat kdekoliv , je být s tebou . "
Naklonil se blíž, prošel jazykem přes mé rty a svými konečky prstů po mé pokožce , dokud jsem se sehnula nahoru a zachytila ​​jsem jeho ústa s mými .
Pustil moje zápěstí a já jsem ovinula své ruce kolem jeho krku , cítila jsem jako naše srdce harmonicky perou, dokud jeho rty následovali točivou cestičku od mého ucha směrem dolů.
" Vybrat si být s tebou , není těžké rozhodnutí , Jacqueline , " vydechl , odtáhl se a naposled se podíval do mých očí. " Je to tak jednoduché . Neuvěřitelně jednoduché . "
                                                       KONEC :)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 34197
Měsíc: 371
Den: 42